KONSULTACJE

Realizujesz projekt teatralno-edukacyjny? Masz wiele pytań i wątpliwości? Zapraszamy do nas! Chętnie wesprzemy radą, praktycznymi rozwiązaniami i sprawdzonymi metodami pracy.

Od września 2023 Fundacja Artystyczna MŁYN będzie prowadzić indywidualne konsultacje projektowe dla osób łączących w swojej pracy teatr z edukacją i wychowaniem. Zapraszamy zarówno osoby prywatne, jak i przedstawicieli NGO, oraz instytucji publicznych.

Fundacja Artystyczna MŁYN od 2007 roku realizuje projekty teatralne i teatralno-edukacyjne. Naszą podstawową ideą jest rozwój osobisty odbiorców poprzez czynny udział w działaniach teatralnych. Mamy na swoim koncie ponad 150 projektów zrealizowanych z administracją publiczną, a także kilkadziesiąt projektów niezależnych. Działamy w zakresie teatru zawodowego oraz teatru amatorskiego. Mamy doświadczenie w projektach dla dzieci, młodzieży i dorosłych – spektaklach partycypacyjnych, scenariuszach autorskich, warsztatach cyklicznych i jednorazowych, projektach rozwojowych, projektach wychowawczych, konkursach teatralnych, festiwalach teatrów amatorskich, konkursach recytatorskich.

Konsultujemy projekty w dwóch obszarach tematycznych:

KONSULTACJE MERYTORYCZNE

Doradztwo w zakresie metod pracy i ich doboru do grupy docelowej, organizacji i etapów projektu, kontaktu z odbiorcami, zakładanych celów i rezultatów, promocji, pisania projektu, rozwiązań artystycznych w pracy nad spektaklem i scenariuszem teatralnym.

Konsultacje prowadzi Natalia Fijewska-Zdanowska – reżyserka i dramatopisarka, instruktorka teatralna, działaczka społeczna. Jest magistrem filozofii UW. Posiada 20-letnie doświadczenie w pracy projektowej, równolegle w obszarze teatru zawodowego i amatorskiego. Założycielka i prezeska Fundacji Artystycznej MŁYN. Inicjatorka i dyrektorka wydarzeń artystycznych, autorka szkoleń i kursów dla instruktorów teatralnych, superwizorka i coacherka procesów twórczych instruktorów teatralnych. Więcej..

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE

Doradztwo w zakresie trudnych sytuacji w zespole współpracowników, lub grupie teatralnej, rozwiązywanie konfliktów, interwencji kryzysowych, wsparcie w pracy z dziećmi lub młodzieżą w kryzysie psychicznym, wsparcie w przygotowaniu do trudnych rozmów z pracodawcą, rodzicami, uczestnikami zajęć.

Konsultacje prowadzi Agata Kołodziejczyk – psycholożka, trenerka, instruktorka teatralna, aktorka, wokalistka. Posiada prawie dwudziestoletnie doświadczenie sceniczne, oraz 13-letnie doświadczenie w pracy psychologicznej. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Przez kilkanaście lat pracowała z grupami młodzieżowymi i dorosłymi. Prowadzi szkolenia dla firm z zakresu komunikacji, asertywności i rozwoju osobistego. Współzałożycielka Fundacji Artystycznej MŁYN, realizuje i współkoordynuje projekty artystyczne i artystyczno-edukacyjne. Więcej… 

Aby zapisać się na konsultacje prosimy o maila na adres: kontakt@fundacjamlyn.pl

W wiadomości prosimy opisać krótko projekt, oraz swoje oczekiwania. W mailu zwrotnym zaproponujemy termin. 

 

Standardowa konsultacja trwa 90 min i kosztuje 250 zł. Konsultacje odbywają się przez platformę Google Meet.

 

Zapraszamy do kontaktu!