SPOTKANIA TEATRALNO-WYOBRAŹNIOWE

Serdecznie zapraszamy grupy przedszkolne oraz klasy 1-3 na

SPOTKANIA TEATRALNO-WYOBRAŹNIOWE!

 

Program każdego SPOTKANIA bazuje na metodzie teatru interakcyjnego i jest formą „przygody teatralnej”, w której dzieci biorą udział.

Co będzie się działo?

Na  początku uczestnikom zostaje opowiedziana historia, na której bazuje całość programu. Następnie dzieci zaproszone zostają do aktywności teatralnych (opierających się na autoprezentacji/na odgrywaniu scenek/śpiewaniu/tańczeniu) i spotykają w trakcie swoich działań różnych bohaterów historii, którzy kierują ich do kolejnych stacji. Dzięki wykonywaniu danych aktywności, uczestnicy przesuwają się od stacji do stacji. Całość spotkania jest w formie mini przedstawienia dziejącego się „tu i teraz”, którego głównymi bohaterami są same dzieci. Tylko dzięki aktywności uczestników, ich wyobraźni i współpracy, historia „toczy się do przodu”, jednocześnie dając dzieciom poczucie uczestniczenia w niesamowitym, wyobrażonym świecie teatralnym.

Każdego roku w ramach projektu Ale MŁYN powstaje jedno spotkanie teatralno-wyobraźniowe. Niebawem przedstawimy Wam temat przewodni tegorocznego spotkania 😊.

Na spotkania zapraszamy już od maja!

MIEJSCE

Spotkania odbywają się w Młodzieżowym Domu Kultury „Ochota” – Oddział „Baśniowy” ul. Rokosowska 4.

REKRUTACJA

Aby zapisać grupę na spotkanie zapraszamy do kontaktu telefonicznego – Justyna Szatkowska, tel. 888 149 888 lub mailowego: fundacjamlyn.mlynek@gmail.com

W każdym spotkaniu może brać udział jedna grupa przedszkolna/klasa, czyli ok. 25 osób. Ponieważ pragniemy być dostępni dla jak największej liczby osób, opłata za udział jest symboliczna – 5zł/osobę.

Ilość miejsc jest ograniczona,  nie ma możliwości zmiany zarezerwowanego terminu.

Zapraszamy do zapisów!