PARTNERZY/SPONSORZY

 

Młodzieżowy Dom Kultury „Ochota”, od lat trwale wpisany w krajobraz i przestrzeń kulturalną dzielnicy Ochota, skupia dzieci i młodzież w wieku od 3 do 18 lat, oferując różnorodne formy zajęć stałych oraz liczne imprezy i konkursy.
Placówka mieści się w nowoczesnym budynku, co pozwala na rozwijanie oferty i coraz bardziej atrakcyjnych form pracy, a obecnie zaprasza też do nowego lokalu przy Placu Baśniowym.

Wszystkie zajęcia, w MDK są bezpłatne, prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli-instruktorów, pozwalają rozwijać zainteresowania i talenty, umiejętności, wrażliwość artystyczną i osobowość, są także doskonałą formą zagospodarowania wolnego od szkoły czasu w bezpiecznym miejscu i ciepłej atmosferze.

Placówka rozwija też aktywną działalność w zakresie profilaktyki zachowań ryzykownych młodych ludzi i przeciwdziałania patologiom społecznym. Służą temu m.in. zajęcia Klubu „X” – środowiskowego klubu profilaktyczno-rozwojowego dla dzieci i młodzieży z ochockich szkół oraz realizowany przez grupę Wolontariatu Młodzieżowego program Młodzieżowe Ochotnicze Pogotowie Rówieśnicze, skupiający liderów młodzieżowych z różnych szkół, placówek i środowisk. MDK współpracuje z warszawskim oddziałem Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii, organizując liczne imprezy i letnie obozy profilaktyczno-artystyczne. Prowadzi także zajęcia specjalistyczne w ramach corocznych akcji „Zima w mieście” i „Lato w mieście”.

logo intra

Poradnia dla Dzieci i Młodzieży Intra specjalizuje się w pomocy psychologicznej dla dzieci, młodzieży i rodziców. Zajmujemy się psychoterapią, diagnozą psychologiczną, a także formułowaniem i realizowaniem planu pomocy obejmującego dziecko (nastolatka) oraz jego otoczenie.

Pomagamy w budowaniu współpracujących, opartych na wzajemnym szacunku i zaufaniu relacji z dziećmi, oraz rozwiązywaniu trudności wychowawczych. Prowadzimy treningi umiejętności rodzicielskich, wspieramy rodziców dzieci z niepełnosprawnościami, a także rodziców przygotowujących się do adopcji.

Sednem pracy Poradni jest podążanie za potrzebami klienta, tak, by mógł on być w świecie - swoim wewnętrznym i społecznym - w sposób zgodny z własnymi preferencjami i sprzyjający budowaniu dobrych relacji.

logo early stage

Early Stage to szkoła języka angielskiego dla dzieci, działająca na terenie całej Polski. Nasz kurs to intensywna podróż językowa dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 19 lat. Obfituje w liczne przygody z muzyką, tańcem, teatrem, poezją rymowaną, projektami plastycznymi i multimedialnymi. Angażuje wszystkie zmysły i uruchamia dziecięcą wyobraźnię. Pokazuje fascynujący świat nieznanych słówek i wyrażeń, które dzięki naszym metodom łatwo zrozumieć i przyswoić. 

Teatr Młyn wspiera filia Early Stage Ursynów III, działająca na warszawskim Imielinie.

logo HRP

Kancelaria Hasik Rheims i Partnerzy - zespół ekspertów prawa własności intelektualnej, nowych technologii i prawa mediów.

Działamy w oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie. Kierujemy się najwyższymi, światowymi standardami. Dzięki temu efektywnie doradzamy naszym Klientom i skutecznie reprezentujemy ich interesy zarówno przy stole negocjacyjnym, jaki i na sali sądowej.

Dbamy o niematerialne dobra, począwszy od ochrony marki i technologii, przewagę konkurencyjną, poprzez twórczość, know-how, aż po renomę, reputację i prywatność.

Naszym celem jest dostarczenie „szytych na miarę” rozwiązań.

Butikowy charakter naszej kancelarii sprawia, że nasi Klienci mają pewność, że współpracują bezpośrednio z doświadczonymi ekspertami. Każdy członek naszego zespołu to specjalista w swojej dziedzinie.

Co roku nasz zespół jest zaliczany do grona czołowych polskich kancelarii i rekomendowany (również indywidualnie) w prestiżowych, międzynarodowych rankingach (WTR 1000, IAM 1000, Legal 500, Chambers).