PARTNERZY/SPONSORZY

logo intra

Poradnia dla Dzieci i Młodzieży Intra specjalizuje się w pomocy psychologicznej dla dzieci, młodzieży i rodziców. Zajmujemy się psychoterapią, diagnozą psychologiczną, a także formułowaniem i realizowaniem planu pomocy obejmującego dziecko (nastolatka) oraz jego otoczenie.

Pomagamy w budowaniu współpracujących, opartych na wzajemnym szacunku i zaufaniu relacji z dziećmi, oraz rozwiązywaniu trudności wychowawczych. Prowadzimy treningi umiejętności rodzicielskich, wspieramy rodziców dzieci z niepełnosprawnościami, a także rodziców przygotowujących się do adopcji.

Sednem pracy Poradni jest podążanie za potrzebami klienta, tak, by mógł on być w świecie - swoim wewnętrznym i społecznym - w sposób zgodny z własnymi preferencjami i sprzyjający budowaniu dobrych relacji.

logo early stage

Early Stage to szkoła języka angielskiego dla dzieci, działająca na terenie całej Polski. Nasz kurs to intensywna podróż językowa dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 19 lat. Obfituje w liczne przygody z muzyką, tańcem, teatrem, poezją rymowaną, projektami plastycznymi i multimedialnymi. Angażuje wszystkie zmysły i uruchamia dziecięcą wyobraźnię. Pokazuje fascynujący świat nieznanych słówek i wyrażeń, które dzięki naszym metodom łatwo zrozumieć i przyswoić. 

Teatr Młyn wspiera filia Early Stage Ursynów III, działająca na warszawskim Imielinie.

logo HRP

Kancelaria Hasik Rheims i Partnerzy - zespół ekspertów prawa własności intelektualnej, nowych technologii i prawa mediów.

Działamy w oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie. Kierujemy się najwyższymi, światowymi standardami. Dzięki temu efektywnie doradzamy naszym Klientom i skutecznie reprezentujemy ich interesy zarówno przy stole negocjacyjnym, jaki i na sali sądowej.

Dbamy o niematerialne dobra, począwszy od ochrony marki i technologii, przewagę konkurencyjną, poprzez twórczość, know-how, aż po renomę, reputację i prywatność.

Naszym celem jest dostarczenie „szytych na miarę” rozwiązań.

Butikowy charakter naszej kancelarii sprawia, że nasi Klienci mają pewność, że współpracują bezpośrednio z doświadczonymi ekspertami. Każdy członek naszego zespołu to specjalista w swojej dziedzinie.

Co roku nasz zespół jest zaliczany do grona czołowych polskich kancelarii i rekomendowany (również indywidualnie) w prestiżowych, międzynarodowych rankingach (WTR 1000, IAM 1000, Legal 500, Chambers).